Про страхове агентство KIRINS

Наш слоган: “Якість – правило. Ціна - виняток із правил”.

Ми надаємо офіційні страховки за найкращими цінами на страховому ринку України. Наша компанія співпрацює тільки з надійними компаніями, на які можна покластися, знаючи, що клієнт залишиться задоволений.

Ми покращуємо процес роботи щодня. Немає ідеального сервісу, але ми прагнемо до нього. Ми налаштували зручну комунікацію між нашою компанією та клієнтом. Ви можете зв'язатися з нами в найпопулярніших месенджерах, онлайн чаті на сайті або через соціальні мережі. Ми завжди відповімо та допоможемо з вибором потрібних Вам продуктів та умов.

Наша команда працює на ринку страхування з 2009 року.

За цей час ми:

  • Розширили лінійку страхових продуктів. У нас Ви можете придбати практично будь-який страховий продукт

  • Перенесли більшість продуктів в онлайн. Більшість страховок Ви можете оформити онлайн за лічені хвилини

  • Зменшили час очікування клієнта до мінімуму. Оформлення страховки займає до 10-15 хвилин.

  • Сформували команду професіоналів. Кожен з нас має досвід у різних сферах страхування від продажу послуг до врегулювання збитків. Ми знаємо нюанси, тому можемо запропонувати те, що потрібно саме Вам

  • Розширили коло задоволених клієнтів. Люди не тільки від нас не йдуть, а й приходять зі своїми друзями. Адже кожен може порадити другові лише надійну компанію

Наша компанія вивчає страховий ринок, пропозиції найкращих страхових компаній та формує свої пропозиції продуктів для кожного.

Ми надаємо знижки клієнтам за рахунок великого обсягу оформлених страхових полісів. Не бійтеся знижок, а користуйтеся ними! 

Будьте в курсі актуальних пропозицій та користуйтеся українським сервісом!