Страхування, з яким найчастіше зустрічаються спортсмени (для змагань) – від нещасного випадку. Однак, цей вид діє і для кожного з нас.
Страхування від нещасних випадків розраховане на будь-яку людину. Але для спортсменів, які беруть участь у змаганнях, воно є обов'язковим.
Ніхто не знає свого майбутнього, і розумно було б запобігти небажаним витратам на своє здоров'я. Запитайте у себе: «Яку суму грошей мені не шкода було б віддати, щоб у разі травми я не переймався тим, де знайти кошти?». Насправді, купуючи поліс за незначні гроші, Ви можете убезпечити себе від витрат на лікування.
Що потрібно знати про страхування нещасного випадку?
- Застрахуватися за цим видом можуть люди віком від 1 до 70 років (від 65 до 70 – особливий тариф).
- Дітей до 18 років може страхувати один з батьків (опікун) чи інша особа за погодженням із батьками.
- На момент страхування людина не повинна мати жодних захворювань. Наприклад, якщо людина страхується вже зламаною рукою, то виплати за дану травму не буде.
Страхові випадки
-
ТВП - тимчасова втрата працездатності застрахованою особою внаслідок нещасного випадку.
-
СВП - стійка втрата працездатності застрахованою особою внаслідок нещасного випадку (отримання 1, 2, 3 ступеня інвалідності).
-
Смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.
-
Травми
Але в договорі не можна зазначити всі страхові випадки одночасно.
Варіанти вибору страхових випадків:
-
Смерть та травми
-
ТВП, СВП та смерть
Умови страхування від нещасного випадку для спортсменів
Залежно від обраних Вами умов буде розрахована вартість страхового поліса.
При страхуванні від нещасного випадку Ви можете вибрати страхову суму в межах від 1000 грн до 50 000 грн. Від вибору страхової суми залежить вартість страхового поліса.
Даний вид страхування може працювати і за кордоном, для цього потрібно вказати територію дії – весь світ (за винятком зон воєнних дій та на території дислокації збройних конфліктів).
Ви маєте право вибрати період часу дії страховки:
-
24 години на добу
-
Під час виконання службових обов'язків
-
Під час перебування у навчальному закладі
-
Під час занять спортом у спортивних секціях тощо
Дія полісу: 1 рік
Існує 4 групи ризику за професією та 6 груп ризику за видами спорту. Чим небезпечніша Ваша професія або вид спорту, тим дорожчим буде поліс. Насправді це логічно, тому що у боксера набагато вища ймовірність отримання травми, ніж, наприклад, у плавця.
Загалом це все, що потрібно знати про цей вид страхування. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв'язатися з нами у розділі Контакти.
Не забувайте, що здоров'я – найголовніше у житті.