Зелена карта в Молдову

Введіть параметриСтрілка праворуч
Оберіть варіантСтрілка праворуч
Замовте страховкуСтрілка праворуч
Отримайте на email
Фіз особа
Юр особа

Увага! Зелена карта оформлюється лише на автомобілі з українською реєстрацією
Перебуваючи за кордоном Ви також можете оформити страховку

Наші партнери

Отримайте найкращу ціну від улюбленої страхової компанії

Ліміти покриття по Зеленій карті

Кожна країна-учасниця системи "Зелена карта" встановила свої ліміти покриття страхових випадків по міжнародній автоцивілці. В залежності від того, де саме відбулось ДТП страхове покриття буде різним. Враховуйте це під час відвідування певної країни

На всіх
На 1 людину
КраїнаПерсональні травмиМатеріальні збитки
Польща€ 5 000 000€ 1 000 000
Румунія€ 6 070 000€ 1 220 000
Угорщина€ 4 946 975€ 1 545 930
Словаччина€ 5 000 000€ 1 000 000
Молдова€ 255 838€ 51 168
Австрія€ 6 300 000€ 1 400 000
Албанія€ 404 204€ 80 841
Андорра€ 50 000 000€ 50 000 000
Азербайджан€ 25 877€ 2 588
БельгіяБез ліміту€ 120 067 656

Питання-відповіді

Який вигляд має поліс Зелена карта? Які дані він містить?

Подивитися приклад страховки Зелена карта Ви можете ще перед її оформленням. Однак, оформивши поліс, Ви отримаєте pdf-файл від компанії, яку Ви оберете серед інших пропозицій.
Поліс може відрізнятися залежно від компанії, проте він обов'язково повинен мати таку інформацію:

 • номер договору страхування
 • дані з форми замовлення (про людину та транспортний засіб)
 • QR-код з інформацією МТСБУ
 • список країн, які покриває страховка

Чи можна придбати Зелену карту онлайн від "сьогодні"?

Оформлення страховки від сьогоднішньої дати можливо, якщо: 1. Автомобіль знаходиться в Україні і необхідно сьогодні перетнути кордон 2. Обравши пропозицію з переліку з описом: "Можливість оформити від "сьогодні"" Але будьте уважні, що в такому разі Ви отримаєте НЕ електронний договір, а відскановану копію з друкованого варіанту

Які збитки покриває поліс Зелена карта?

За страховкою Зелена картка відшкодовуються збитки, що завдані майну, життю або здоров'ю потерпілим третім особам. Відповідно, покривається цивільна відповідальність страхувальника при настанні дорожньо-транспортної пригоди на території країн-учасниць.

Як перевірити чинність страховки Зелена карта?

Отримавши страховий поліс Ви можете перевірити його дію за QR-кодом, нанесеним на ньому або за номером авто чи сертифікату Зелена карта в офіційній базі МТСБУ. Міжнародна автоцивілка відразу після оформлення потрапляє в базу МТСБУ, в якій прикордонники можуть перевірити справжність документа.

Для перетину кількох кордонів мені вистачить одного поліса Зелена карта?

Придбавши чинний поліс Зеленої карти Ви можете вільно пересуватися по території всіх 43 країн-учасниць системи "Зелена карта". Перелік країн та вартість страховки Ви можете дізнатися на сторінці Зелена карта нашого сайту.

Від чого залежить ціна Зеленої картки на авто?

Ціна автостраховки залежить від типу транспортного засобу, періоду дії та напрямку поїздки. Розрахувати актуальну вартість поліса можна в нашому онлайн калькуляторі.

Чи є додаткова знижка для пенсіонерів або людей з інвалідністю?

Пільгові умови по страховці ОСЦПВ не поширюються на поліси Зеленої карти.

Як мені дізнатися про закінчення дії сертифіката?

Вам не потрібно про це думати, адже ми нагадаємо Вам заздалегідь за допомогою email.

У напрямок Європа входять Молдова та Азербайджан?

Так, якщо Ви обираєте напрямок поїздки "Європа", то також покриваються Молдова та Азербайджан. У разі вибору "Молдова, Азербайджан" - лише ці 2 країни

Чи потрібно друкувати Зелену карту?

Так, згідно вимог МТСБУ Зелена карта на авто маэ бути роздрукувана на звичайному принтері на форматі А4

На кого оформлюється сраховка Зелена карта?

Оформити страховку Зелена карта можна на власника автомобіля або на будь-яку іншу особу. Для перетину кордону та керування авто від імені власника необхідні підтверджуючі документи (водійське посвідчення та довіреність). Поліс Зеленої карти оформлюється на авто, а не на його власника.

Що робити при настанні страхового випадку за кордоном?

У разі ДТП за кордоном Вам слід:

 1. Зафіксувати деталі дорожньо-транспортної пригоди за допомогою фото- або відеозйомки.
 2. Скласти Європротокол з іншим учасником ДТП або викликати поліцію.
 3. У разі приїзду поліції потрібно отримати довідку про обставини дорожньо-транспортної пригоди.
 4. Повідомити страхову компанію про настання страхового випадку протягом 15 днів з момента ДТП.
Перевірити поліс якої іноземної страхової компанії має інший учасник ДТП Ви можете за посиланням КОНТАКТИ ЗАКОРДОННИХ СТРАХОВИХ БЮРО
У разі відсутності чинного страхового поліса у водія-винуватця, слід звернутися до національного Бюро країни, в якій сталася ДТП.

Чи можна оформити поліс Зеленої картки вже перебуваючи за кордоном?

Так, Ви можете оформити замовлення на автомобіль, який вже перебуває в іншій країні з дати, більшої за сьогоднішню (наприклад, із завтрашнього числа). Для цього Вам потрібно розрахувати вартість Зеленої карти в нашому онлайн калькуляторі та ввести необхідні дані в форму замовлення. Після цього готовий файл страховки надійде на Ваш імейл.

Чи потрібно оформлювати страховку для біженців?

Наявність Зеленої карти є обов'язковою для всіх українців, які виїжджають за кордон на автомобілі.

Чи можна оформити Грін карту на авто з іноземними номерами?

Ні, дія сертифіката Зелена карта поширюється тільки на транспортні засоби з українською реєстрацією.

Якщо Ви плануєте поїздку до Молдови на автомобілі у 2023 році важливо враховувати зміни, пов'язані з використанням поліса Зелена карта. Це міжнародний страховий документ, який забезпечує фінансовий захист власників автомобілів під час перетину кордону і для поїздок в інші країни.

Чи потрібна Зелена карта під час перетину кордону з України в Молдову?

Оформлення автострахування є обов'язковим для всіх власників транспортних засобів. При цьому, у 2023 році важливо мати при собі роздрукований примірник електронного поліса. Що це означає?

При оформленні Зеленої карти в Молдову онлайн не забудьте роздрукувати її (допускається чорно-білий друк) і мати при собі на випадок вимоги на кордоні або на території Молдови. Якщо Ви плануєте відвідувати й інші країни Європи, то під час розрахунку в калькуляторі виберіть відповідну територію покриття. 

Якщо Ви плануєте виїхати в Молдову, без заїзду в інші країни, то Ви можете вибрати потрібну опцію в калькуляторі і страховка буде дешевше. 

Що важливо враховувати при оформленні страховки на авто 

Звертайте увагу на період дії Зеленої карти. Страхування має покривати весь термін перебування автомобіля за кордоном, включно з датою виїзду та в'їзду на територію України. Відсутність чинного поліса може призвести до негативних наслідків у разі ДТП або інциденту на дорогах.

Як оформити Зелену карту в Молдову онлайн?

Для швидкого і комфортного оформлення є онлайн-сервіси, які надають пропозиції від різних страхових компаній. У нас на сайті Ви можете отримати поліс за лічені хвилини, виконавши кілька простих дій:

Крок 1. Розрахувати вартість поліса в нашому калькуляторі

Крок 2. Вибрати найкращу пропозицію

Крок 3. Заповнити форму даними про страхувальника та автомобіль

Крок 4. Провести оплату

Крок 5. Перевірити поліс на emailі та роздрукувати його

Переваги KIRINS при оформленні сертифікату 

Оформлення Зеленої карти в страховому агентстві KIRINS передбачає низку переваг і зручностей для власників автомобілів, які планують поїздку за кордон. Ось деякі з них:

 1. Зручність і легкість оформлення: Ми надаємо клієнтам можливість замовити та оплатити Зелену карту прямо на нашому сайті, заповнивши необхідну інформацію про Ваш автомобіль і заплановану поїздку.

 2. Швидке отримання документів: Після оформлення Зеленої карти Ви отримуєте готовий поліс за лічені хвилини. Це зручно і практично, оскільки Ви можете зберегти копію Зеленої карти на своєму пристрої і мати її завжди під рукою за необхідності.

 3. Якість обслуговування: Наша команда професіоналів завжди готова відповісти на ваші запитання, допомогти з оформленням Зеленої карти і надати необхідну інформацію про страхове покриття за кордоном. Ви можете розраховувати на оперативне і доброзичливе обслуговування.

 4. Надійність і прозорість: KIRINS є страховим агентством з хорошою репутацією. Оформляючи Зелену карту у нас, Ви можете бути впевнені в надійності послуг, що надаються, і дотриманні високих стандартів у сфері страхування.

Оформлення Зеленої карти в страховому агентстві KIRINS - це зручний і надійний спосіб забезпечити себе страховим покриттям під час поїздки за кордон. Ви можете розраховувати на швидке оформлення, високу якість обслуговування та гнучкі варіанти страхування, які відповідають вашим потребам і надають захист під час подорожі.