Зелена карта в Одесі (Одеська область)

Введіть параметриСтрілка праворуч
Оберіть варіантСтрілка праворуч
Замовте страховкуСтрілка праворуч
Отримайте на email
Фіз особа
Юр особа

Увага! Зелена карта оформлюється лише на автомобілі з українською реєстрацією
Перебуваючи за кордоном Ви також можете оформити страховку

Наші партнери

Отримайте найкращу ціну від улюбленої страхової компанії

Ліміти покриття по Зеленій карті

Кожна країна-учасниця системи "Зелена карта" встановила свої ліміти покриття страхових випадків по міжнародній автоцивілці. В залежності від того, де саме відбулось ДТП страхове покриття буде різним. Враховуйте це під час відвідування певної країни

На всіх
На 1 людину
КраїнаПерсональні травмиМатеріальні збитки
Польща€ 5 000 000€ 1 000 000
Румунія€ 6 070 000€ 1 220 000
Угорщина€ 4 946 975€ 1 545 930
Словаччина€ 5 000 000€ 1 000 000
Молдова€ 255 838€ 51 168
Австрія€ 6 300 000€ 1 400 000
Албанія€ 404 204€ 80 841
Андорра€ 50 000 000€ 50 000 000
Азербайджан€ 25 877€ 2 588
БельгіяБез ліміту€ 120 067 656

Питання-відповіді

На кого оформляється сертифікат?

Оформити страховку Грін карти можна на будь-яку особу. Для перетину кордону та керування авто від імені власника необхідні підтверджуючі документи (посвідчення водія та довіреність).

Як пред'являти страховку на кордоні?

Ми надішлемо Вам електронний файл полісу на вказаний email. Для успішного перетину кордону Вам необхідно просто роздрукувати його на звичайному листі А4.

Чи можна купити Грін карту, вже перебуваючи за кордоном?

Так, Ви можете оформити страховку на авто, яке вже знаходиться в іншій країні з дати, більшої за сьогоднішню (наприклад, із завтрашнього числа).

Як перевірити сертифікат Зелена карта?

Отримавши страховий поліс, Ви можете перевірити його справжність за QR-кодом, нанесеним на нього або за номером авто чи Грін карти в офіційній базі МТСБУ.

Ви збираєтесь у поїздку за кордон на автомобілі? Продумайте свій маршрут, цікаві локації заздалегідь, а також підготуйте необхідні документи, щоб Ваша подорож пройшла трохи цікавіше. Плануючи поїздку з Одеси на своєму авто, не забудьте оформити сертифікат страхування Грін карта. 

Автострахування Зелена карта – це вид міжнародного страхування автоцивільної відповідальності, який надає Вам захист за кордоном у разі ДТП. Іншими словами, поліс покриває збитки, завдані третім особам на території іншої країни. 

Страховий поліс Зелена карта оформлюється на легковий автомобіль, причіп, вантажний автомобіль, автобус чи мотоцикл.

Вартість Зеленої карти в Одесі

Вартість поліса Зелена карта на автомобіль в Одесі варіюється в залежності від таких параметрів:

  1. Територія поїздки – Зелена карта оформляється у всі країни Європи, які прописані у страховому полісі або лише Азербайджан та Молдова. Напрямок можна вибрати під час розрахунку ціни в нашому калькуляторі.

  2. Тип транспортного засобу - ціна відрізнятиметься для кожного виду ТЗ. Наприклад, для автобуса ціна буде вищою, ніж для легкового авто чи мотоцикла.

  3. Тривалість поїздки – навіть якщо Ваша подорож триватиме кілька днів, оформити поліс потрібно буде на мінімальний термін – 15 днів. Можна придбати Зелену картку помісячно або відразу придбати річну страховку. Ми рекомендуємо Вам замовити поліс на рік, якщо Ви плануєте виїжджати до інших країн періодично. Так набагато вигідніше, адже вартість полісів при оформленні щоразу на 15 днів буде втричі більшою, ніж одноразове річне замовлення.

Розрахувати точну ціну полісу можливо за допомогою онлайн калькулятора.

Документи, які необхідні для оформлення Зеленої карти на авто в Одесі

Ми зробили простий та зрозумілий процес покупки Грін карти на авто, щоб Вам було комфортно. Вам не потрібно чекати у чергах або витрачати час на поїздку до офісу. Вам достатньо просто заповнити форму замовлення на нашому сайті інформацією, яку Ви знайдете у таких документах:

Для оформлення фіз. осіб:

  • Техпаспорт (з двох сторін)

  • Права (посвідчення водія)

  • Ідентифікаційний код (ІПН)

Для юр. осіб:

  • Техпаспорт (обидві сторони)

  • Свідоцтво про реєстрацію компанії

Переваги оформлення полісу в страховому агентстві KIRINS

Основною перевагою оформлення страховки на нашій платформі є зручний сервіс. Ви можете отримати поліс протягом 10 хвилин і зберегти свої дані для більш зручних замовлень у майбутньому. Ми Вам нагадаємо про закінчення Грін карти заздалегідь та проінформуємо про наші бонуси та цікаві пропозиції.